Motel One München - Sendlinger Tor
Herzog-Wilhelm-Straße 28
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Motel One München Sendlinger Tor offers inexpensive accommodation with a privileged location in the very heart of Munich’s old quarter, immediately next to the city’s convenient Sendlinger Tor underground station.

This charming yet affordable hotel is positioned within just a short walk away from the cheif railway station, while guests can easily access the trade fair via public transportation.

Guests of Motel One München Sendlinger will enjoy attractively furnished guestrooms equipped with flat-screen TVs, as well as elegant bathrooms featuring a glass and granite design along with refreshing rain showers.

Guests can also enjoy relaxing in the contemporary One Lounge, which is a lovely breakfast café, bar, and lounge all in one. Furthermore, complimentary WiFi access is available here.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Motel One München - Sendlinger Tor je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Oberpfaffenhofen, Germany (OBF) - 12.36 mi
  • Munich, Germany (MUC-Franz Josef Strauss Intl.) - 18.39 mi
  • Augsburg, Germany (AGB) - 35.36 mi
  • Innsbruck, Austria (INN-Kranebitten) - 61.43 mi
  Muzea
  • Munich Municipal Museum Munchener Stadtmuseum - 0.24 mi
  • Museum of Hunting and Fishing Deutsches Jagd und Fischereimuseum - 0.31 mi
  • Toy Museum Spielzeugmuseum - 0.47 mi
  • ZAM Zentrum fur Aussergewohnliche Museen Centre for Unusual Museums - 0.59 mi